O nas

Kilka słów

Z  PASJI

"Manufaktura Ekologiczna” została założona z pasji do prawdziwego rzemiosła. 
W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć wyroby cukiernicze o najwyższej jakości. 
Zdecydowana większość cukierni i lodziarni  idzie na skróty, używając chemicznych 
półproduktów oraz sztucznych dodatków.

SMAK

Cechą charakterystyczną wszystkich naszych produktów jest niepowtarzalny smak, który uzyskujemy dzięki stosowaniu wyłącznie naturalnych i ekologicznych składników oraz sprawdzonych, tradycyjnych receptur.
Mamy nadzieję, że nasze przywiązanie
do tradycji i troska o wciąż ten sam
doskonały smak sprawi, że nasze pyszności  zachwycą Państwa podniebienia.
Zapamiętany z dzieciństwa smak wspaniałych śmietankowych lodów skłonił nas do uruchomienia naszej pracowni. 
Wytwarzamy z pasją jako pierwsi w Polsce lody z certyfikatem ekologicznym, które  sprzedajemy we własnej kawiarni. Nie mogło oczywiście zabraknąć miejsca dla prawdziwych,  domowych wypieków oraz innych pyszności.
W procesie produkcyjnym łączymy rzemieślnicze doświadczenie z nowoczesnymi technologiami, co pozwala nam na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości.
Ekologiczną kawę, którą dla Państwa przygotowujemy, sprowadzamy z certyfikowanych ekologicznie upraw  zlokalizowanych w dolinie Inambari Tambopata na wschodnich stokach Andów w południowym Peru.
Mamy nadzieję, że nasze przywiązanie do tradycji i troska o wciąż ten sam doskonały smak sprawi, że nasze pyszności 
zachwycą Państwa podniebienia.
Gospodarstwa uprawiające naszą kawę należą również do organizacji CECOVASA, która została założona w 1970 roku w celu organizacji  bezpośredniego exportu. To pozwala drobnym rolnikom na otrzymanie lepszej zapłaty za swoją pracę i lepsze współdzielenie się  kosztami upraw i przetwórstwa kawy.
Certyfikat ekologiczny otrzymaliśmy po zarejestrowaniu naszego zakładu jako Producenta Żywności Ekologicznej oraz po kontroli przeprowadzonej przez Państwową  jednostkę certyfikującą - Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

Jesteśmy w social mediach

Wszystkie Prawa Zastrzeżone  © Manufaktura Ekologiczna 
Wykonanie: 
ComputArt
EnglishGermanPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram